• Wróżby Andrzejkowe

  • Seanse Tarota

  • Tarot partnerski

  • Horoskop urodzeniowy

  • Testy grafologiczne

Przypominajka i ku wiadomości dla nowych klientów ... abym mogła stworzyć horoskop indywidualny, potrzebne są pełne dane tzn. data urodzenia wraz z godziną oraz miejsce urodzenia. Jeśli ktoś nie wie, tudzież godzina przykryła się mgłą niepamięci, to można ją uzyskać w USC w miejscu urodzenia.

Na jego podstawie analizowana jest
• osobowość klienta, kondycja psychofizyczna, zarys najważniejszych zadań życiowych,
• uwzględnienie kluczowe problemy i konflikty z otaczającym światem, karma, los, przeznaczenie
• szanse, uzdolnienia, wyzwania, możliwości, preferencje zawodowe, kariera, praca,
• związki partnerskie, kontakty uczuciowe, miłość i erotyka, wizerunek partnera (partnerki)
• analiza aktualnych wpływów astrologicznych, związane z nimi zadania, możliwości, zagrożenia, oraz szanse,
• prognoza astrologiczna na okres czterech lat.

 

A teraz coś nowego ... Chcesz wiedzieć  co spotka Twoje dziecko, jak potoczy się życie Twojej pociechy? Jesteś mamą, tatą, babcią, dziadkiem? Sprawdź osobisty horoskop urodzeniowy Twojego dziecka!
Horoskop dla dziecka przeznaczony jest dla tych rodziców, którzy od samego początku chcą aktywnie wspierać dziecko w rozwoju jego naturalnych predyspozycji i talentów. Horoskop opisuje potencjał jakim jest obdarzone dziecko, pokazuje jakie są jego uzdolnienia, talenty i jakim wyzwaniom będzie musiało sprostać, a także jak będzie wyglądał jego kontakt z rodzicami.
Uzyskana dzięki horoskopowi wiedza może pomóc rodzicom stworzyć optymalne warunki dla rozwoju swojego dziecka i jego niepowtarzalnej indywidualności zanim otoczenie i społeczne ograniczenia wycisną na nim swoje piętno i wtłoczą je w ramy przeciętności.
Do sporządzenia tego opracowania niezbędne są dane do horoskopu tzn data godzina i miejsce urodzenia.
Wysyłka e-mail!

Zapraszam!

 

 

 

 


 

 

Horoskop Miłosny 2017Baran

Będziecie wyjątkowo rozważni, właściwie jak nie wy, ale nazbyt ryzykowne działania w związku wpłynęły na was ostatnio bardzo stresogennie. Serce, więc trzymać będziecie na wodzy, ale że natury oszukać się nie da, to i tak rwać będziecie głównie do uciech cielesnych. Dla samotnych Baranów na horyzoncie pojawi się nowy interesujący obiekt, który w swoją orbitę będziecie chcieli włączyć.

Byk
Byki celebrować będą ciepło rodzinne i spokój, ale i z miłą i gustowną niespodzianką ten dzień przywitają. Gro z was przy kolacji ze świecami zasiądą niekoniecznie na terenie swojego domu, bo wyjazdowa impreza też po głowie z partnerką będzie krążyć. Samotne Byki wyruszą na zwiady i same do domu nie wrócą, mile wspominając wieczór, którego powtórka szybko się pojawi.

Bliźnięta
Będzie was nosić, więc dobrze będzie jeśli partner zaakceptuje taki sposób spędzenia wieczoru. Nie będziecie się chcieli koncentrować na jednym miejscu, stąd w grę wchodzi i kino i kolacja ale i huczna impreza w licznym gronie. Bliźnięta bez pary też nie będą zbytnio ubolewały nad swym wolnym stanem, bo towarzystwo najbliższych przyjaciół nieźle humor poprawi.

Rak
Zaszaleją z wykwintnym menu, oczywiście samodzielnie ułożonym i przygotowanym, nie specjalnie chęć będą miały na wielkie balety, stąd kolacja we dwoje najlepszym pomysłem będzie. Jednak ani humoru ani energii nie zabraknie by wydłużyć wieczór do białego rana. Samotne Raki nie będą miały ochoty nosa wyściubić z domu i zagrzebią się w internetowych sklepach ze zdrową żywnością, czy z domowymi poradami.

Lew
Będzie z klasą, kasą i namiętnie, choć koszty mogą  zaskoczyć, ale dopiero następnego dnia, więc w ten wieczór nie mają się co kłopotać, tylko się cieszyć i radować, byle z ilością wina nie przesadzić. Samotne Lwy nie omieszkają odwiedzić hucznej imprezy, by choć  wzrokiem omieść co ciekawsze przypadki i wyłowić na dalszą część  wieczoru przymilną osobę.

Panna
Zostawią daleko za sobą swoją akuratność i oddadzą się magii uczuć, stawiając również na kulinarne podniety. Zadowolenie z wieczoru będzie murowane i mocno zapisze się w pamięci na długie lata. Samotne Panny najlepiej czuć się będą w towarzystwie książki i wcale z klimatem dnia niezwiązaną, rzuci was w rejony popularno- naukowe i z przekąsem krytykować będziecie całe to zamieszanie.

Waga
I Walentynki są dobrym dniem na zakupy kosztownej biżuterii czy pięknych zapachów, choć większość z was już takie prezenty zaplanowało i nie widzą wręcz możliwości, aby inny dostać. Odziani  w luksus brylować będziecie wokół swojego wielbiciela w oczekiwaniu na luksusowy wieczór. Cóż samotne Wagi poprzestaną na sprawieniu sobie zakupowej przyjemności, spinki do mankietów czy kolejny luksusowy krawat już niedługo będzie wśród grona adoratorek zaprezentowany.

Skorpion
Seksowne Skorpiony cierpliwie znosić będą całą tą przedłużającą akcję otoczkę, która od łóżka je przez dłuższy czas odciągnie, ale co się odwlecze…noc z fajerwerkami pod jedwabną pościelą gwarantowana. Samotne Skorpiony nie będą chciały w ten wieczór być samotne, stąd kilka telefonów z listy starych znajomych a wieczór  zakończy się w pełną satysfakcją.

Strzelec
Ciężko wam się będzie zakorzenić w walentynkowym klimacie, przecież takie wieczory macie nie tylko raz do roku. Jednak i ten w końcu wykorzystacie należycie wraz z bliską osobą, którą swoim romantyzmem ponownie oczarujecie, choć oczywiście nie tylko ta piękna wasza cecha będzie tego wieczoru wybitnie widoczna. Samotne Strzelce wyjątkowo pod kocem zagrzebać się będą chciały i co najwyżej w piernikowe serca namiętnie wgryzać się będą.

Koziorożec
Będziecie chciały w ten dzień wybitnie spokojnego i domowego klimatu, a najlepiej jakby w ogóle tego dnia w kalendarzu nie było. Niestety partner nic o tym nie będzie chciał słyszeć i sam ten wieczór dla was  zorganizuje. Na nic się zda więc kręcenie nosem, trzeba się ruszyć ku obopólnemu zadowoleniu. Wolne Koziorożce za to z wielkim zadowoleniem wskoczą już w wiosenno-letni klimat planując górskie wyprawy z nosem w  przewodnikach.

Wodnik
Nietuzinkowy ten wieczór będzie, żadne czerwone serduszka, misie, czy inne walentynkowe gadżety nie wejdą w listę waszych zakupów. Wyjedziecie w zaciszne urocze miejsce, gdzie będziecie się mogli sobą cieszyć. Samotne Wodniki wraz z przyjaciółmi zorganizują wypad poza miasto, omijając daleko myślami walentynkowy klimat, koncentrując się na pieszych wycieczkach i ciesząc oczy uroczymi widokami.

Ryby
Pochłonie was nastrój wieczoru, poczujecie się jak w magicznym czasie, gdzie wszystko co przygotowane dla was, będzie mistyczne i  tajemnicze. Ciężko następnego dnia będzie wrócić do rzeczywistości, więc jeszcze w niedzielę krążyć będziecie po dniu wczorajszym. Wolne Ryby nie chcąc być same w grono przyjaciół się wpasują by nie czuć tęsknoty za bliskością.Horoskop Finansowy 2017


Koziorożec
Na początku roku doskonale zaprezentujesz się z jak najlepszej strony, wzrośnie Twój zawodowy autorytet. Osiągasz stabilizacje i finansową równowagę. Jednak to co najlepsze zacznie się spełniać   od  września, doskonały to czas na podejmowanie szybkich, ale i przemyślanych decyzji. Nowe inwestycje, własna firma, awans, to jest moment kiedy poczujesz się na fali, zaczniesz zarabiać na zupełnie nowych pomysłach jedynie koziorożce z III dekady muszą uzbroić się w cierpliwość do grudnia, choć i dla nich finansowe konto zacznie się zapełniać, powoli acz systematycznie. Rok, więc wszystkie koziorożce zakończa na nie małym plusie.

Wodnik
Nie jedna osoba na początku roku spozierać na Ciebie będzie jak na szczęściarza, któremu się powiodło i udało. Jednak nie tylko pierwsze miesiące roku w zadowolenie finansowe będzie obfitować. Ciepła posadka na etacie zacznie Cię nużyć. Postaw na swoją kreatywność, na nowe ścieżki, nową wiedzę i doświadczenia. Jesień to dobry czas aby postawić na swoją niezależność, to świetny czas, aby rozpocząć swoją działalność, lub rozpocząć pracę w nienormowanym czasie pracy. Poznasz przy tym ciekawych i pomocnych ludzi, które to kontakty przyczynią się na dodatkowe zwiększenie i tak całkiem niezłych w tym roku dochodów.

Ryby
Włączy się Twoja ambicja ale i konsekwencja w działaniu. Ten rok nie obfituje wprawdzie w spektakularne sukcesy, jednak to co w nim zasiejesz będzie wzrastało w latach kolejnych. Warto postawić na rozwój swoich pasji, gdyż niewykluczone, że to one właśnie będą, jeśli nie dominującą, ale niezłą częścią Twoich dochodów. W pierwszej połowie roku może się okazać, że narosłe zadłużenia, tudzież zwiększone wydatki zmuszą Cię do oszczędności na własnych przyjemnościach. Jesień będzie już łaskawsza choć o rozrzutności nie ma mowy. Za to satysfakcja z wykonywanych zadań mocno wrośnie a co za tym idzie twój prestiż w firmie.

Baran
Już od początku roku łapiesz wiatr w żagle, jednak oszczędź swoje zawodowe towarzystwo, nie komentuj na każdym kroku potknięć konkurencji takie twoje nastawienie nie specjalnie będzie się podobać. Postaw na kończenie i zamykanie działań niż na realizacje nowych planów. Jeśli jednak chcesz zmienić pracę, warto jej szukać na wiosnę. Natomiast jesień i zima są lepszym  czasem dla Twoich finansów, choć rozwagi też nie powinno Ci wtedy zabraknąć. Nie wpadaj, więc bez namysłu na kupno drogich rzeczy, czy wątpliwych inwestycji.

Byk
W pierwszej połowie roku będziesz miał niezłego nosa, aby wyczuć gdzie można zarobić pieniądze. W tym czasie postaraj się też pozamykać stare zawodowe sprawy, bo w drugiej połowie roku nie specjalnie już będziesz miał do nich czas i cierpliwość. Możliwe że, dostaniesz nową propozycję pracy lub  wpadniesz wtedy na nowe pomysły, które już pod koniec roku zaczną przynosić niezłe finansowe rezultaty, i na małe luksusowe co nieco, wasz znak, który tak to uwielbia będzie sobie mógł w końcu pozwolić. Zadbaj też o kontakty zawodowe oraz o wywiązanie się z obietnic które złożyłeś, takie działanie przyniesie Ci finansowy spokój

Bliźnięta
Niech nie korci Cię na początku roku nadwyżka,  zainwestuj mądrze, nie ryzykuj nadmiernie a już na pewno nie szastaj, ponieważ po wakacjach oszczędności te będą bezcenne. Za to postaw na zawodowy rozwój, kursy, szkolenia, studia, bo jesień przywita Cię nowymi propozycjami, które to będziesz mógł wykorzystać- nowe miejsce pracy, nowe zlecenia tudzież spółka. Warto się wtedy skupić i pokazać się z jak najlepszej strony. Kierując się takimi działaniami, podsumujesz rok, jako wcale zły.

Rak
Postaw na siebie to doskonały rok żeby wyjść z ukrycia, pokazać światu jaki nosisz w sobie potencjał, ile tkwi w tobie kreatywnych pomysłów, pasji i wiedzy. To czas kiedy będziesz świętować swój sukces, tylko uwierz w siebie, ale i czas kiedy pojawią się zazdrośnicy. Twój dobry okres będzie w oczy kolić, głównie współpracowników. Świetny czas na nowe inwestycje pojawi się podczas lata, ale i warto wtedy zainwestować w siebie. Naładowana podczas wakacji w większym komforcie przywitasz jesień, podczas której miej na uwadze, że nie każdy ma tak filantropijne serce jak Ty. Nie daj się wykorzystywać, bo za nadmiarem obowiązków, wcale większe pieniądze nie będą szły.

Lew
Początek roku może być ciężkawy, jednak nie odpuszczaj to co teraz robisz, w jakim kierunku idziesz wyznacza twoje działania na przyszłe lata. Śmiało możesz ruszać z nowym biznesem, liczyć na awans, czy podniesienie prestiżu. Ważne jednak, abyś nie poprzestawał na tym czym przywitały Cię pierwsze miesiące, zapomnij o ulubionym lenistwie a sukces będzie zaskakujący. Finanse od lipca doskonałe a im bliżej końca roku, tym szczęście większe. Jednak nie zapominaj o rozsądku, tak dobry czas też się kiedyś kończy.

Panna
W pierwszej połowie roku stawiaj na cierpliwość i rozsądek. Nie podejmuj żadnych dodatkowych finansowych zobowiązań. Jeśli czujesz wypalenie w swoim miejscu pracy, dobrym czasem na zmiany, choć lepiej i tak się wstrzymać do następnego roku. To nie jest czas na rewolucyjne zmiany. Wstrzymaj się z podpisywaniem wątpliwych umów, nie zaciągaj kredytów, staraj się liczyć głównie na siebie. Jednak i dla was niebo się rozjaśni, choć dopiero pod koniec jesieni odetchniesz, praca zacznie przynosić większą satysfakcję a i szefostwo doceni twoje starania.

Waga
Stawiaj na zawodowe kontakty, dzięki nim zdobędziesz ważne informacje, pomoc czy wsparcie oraz zupełnie nowe relacje, które ułatwią zmianę w dotychczasowych działaniach. Nie będzie się wprawdzie Twoja kariera rozwijała w oszałamiającym tempie, jednak miarowo i systematycznie działając zmierzasz do celu. Unikaj tylko zawodowych intryg i zawistnej konkurencji. Staraj się rzeczowo komunikować, bo inaczej twoja głowa będzie pełna domysłów, które jedynie większy chaos będą wprowadzać. Lato wprowadzi ożywienie i zmiany na lepsze, zostaniesz w końcu doceniony i zauważony a i finanse staną się bardziej stabilne.

Skorpion
Wskazana jest ostrożność w wydatkach, może wzrastać twoje niezadowolenie z dotychczas wykonywanego zajęcia. Postaw na spokój gdyż nerwy, stres i konfliktowe stanowisko nigdy nie wychodzi na dobre. Na wzrost dochodów nie ma co liczyć do jesieni, choć i to się samo nie podzieje, jeśli nie wykażesz się inicjatywą, bazując na starych wzorcach i torach niestety odjeżdżasz na ślepy tor. Nie wykazuj się też nazbyt dużym sercem, więc staraj się nie być kasą pożyczkową dla znajomych, bo sam musisz mocno trzymać się za portfel a i chęci do ich oddania przez nich będą bardzo nikłe.

Strzelec
 Postaw na rozwagę w wydatkach, które i tak szykują się znaczne, a często i nadprogramowe, ale i tak to jest Twój czas. Jeśli myślisz o zmianie pracy, to tylko wtedy, jeśli masz już przygotowane inne miejsce i lepiej gdy zdecydujesz się na ten krok w pierwszej połowie roku. Bardzo pomocni będą dla Ciebie ludzie z którymi łączą Cię zawodowe powiązania. Świetny czas na rozwój nowych umiejętności, umacnianiu swych zawodowych atutów, podnoszeniu kwalifikacji wychodź z nowymi pomysłami, postaw na kreatywność a będziesz dobrze przyjęty i doceniony. Staraj się działać konsekwentnie i świadomie a nic złego cię nie zaskoczy.

 

HOROSKOP URODZENIOWY (INACZEJ: NATALNY, RADIX)
Chcesz poznać swój horoskop urodzeniowy?
HOROSKOP URODZENIOWY jest interpretacją potencjałów, możliwości i szans oraz przeszkód, które mogą stopować rozwój. To analiza wszystkich znanych i ukrytych zdolności, ale także wad, zmierzająca do syntezy osobowości i wydobycia wewnętrznej siły oraz argumentów za działaniem.
Wszystko przecież zależy nie od gwiazd, czy planet, ale od nas. A znajomość siebie często może właśnie podbudować starania na drodze do sukcesu.
Ten horoskop pomaga poznać siebie i wzmocnić charakter, ale także rozwiązać swoją zagadkę. Każdy ma bowiem w sobie coś nieznanego - właśnie zagadkę - co użyte jako klucz - otworzy wiele zamkniętych dotąd dróg i sprowokuje dalszy rozwój. Horoskop osobisty rozwiązuje tę zagadkę. Zapraszam!
Jeśli chcesz wiedzieć, co Cię czeka w przyszłości, zamów Prognozę krótko- lub długoterminową.

Ostatnio Horoskop urodzeniowy stał się niezwykle oryginalnym i nowoczesnym prezentem dla Niej i dla Niego, np. na Mikołajki i na Gwiazdkę oraz na każdą inną okazję. Zapraszam serdecznie do składania zamówień!