• Wróżby Andrzejkowe

  • Seanse Tarota

  • Tarot partnerski

  • Horoskop urodzeniowy

  • Testy grafologiczne

Świnia w horoskopie chińskim


To zwierzę przyszło ostatnie na zawołanie Buddy i tym samym jest ostatnim zwierzęciem w chińskim zodiaku. Chińczycy utożsamiają z nią wrodzoną odwagę, szlachetność i obfitość. U nas niestety najczęściej kojarzy  się ją z żarłocznością, niemożnością panowania nad instynktami, czy wręcz ze sprośnością.
Znak świni to znak ludzi, dla których najważniejsze są uczucia, które w dniu dzisiejszym nie należą do najmodniejszych a więc wyrozumiałość, dobroć a wręcz altruizm oraz tolerancja i ufność, która nazbyt często haczy o naiwność.   Dlatego też,  często niestety, przedstawiciele tego znaku, padają „łupem” znaków bardziej przebiegłych i cwanych.
Świnie mają wielkie serce i współczucie, potrafią wszelkie niegodziwości  ludzkie wytłumaczyć, jednak nie ma dla nich nic gorszego, niż łamanie prawa. Wtedy, wręcz przemieniają się niebezpiecznych fanatyków.
Oczywiście posiadają i wady są niezmiernie uparte i zawzięte, ciężko nacisnąć im na odcisk, jeśli jednak tak się stanie taranują swego przeciwnika z wielką bezwzględnością. Mają kłopot wyborami i decyzjami, wahają się, wiercą ociągają. Przez całe życie potrafią rozpamiętywać swoje niepowodzenia i stracone okazje.

 Świetnie czują się pośród zieleni, kwiatów, pól i lasów. Preferuje wąskie grono znajomych, najlepiej odnajdują  się w małym domku z ogródkiem, o który niezmiennie dbają. Ciągle coś malując, tapetując, odnawiając. Jednak  świnia nie  zabiega zbytnio o status materialny, choć lubi zapraszać bliskich na smaczne jedzenie i na nie duże kwoty wydawać. I w tym przypadku sam na własne życzenie hoduje sobie u swego boku ludzi, którzy jak pasożyty potrafią opróżnić  świni lodówkę. Docenia luksus i komfort jednak potrafi się tego wyrzec w imię miłości. Tudzież przez długi czas oszczędzać, by zupełnie bezmyślnie uzbieraną kwotę wydać na własne przyjemności, czy nietrafioną inwestycję. Generalnie świnia w tej sferze życia jak widać, ma podejście dwuznaczne. Nawet jeśli sama nie jest w stanie się dorobić, to i tak znajdzie kogoś, kto im ten dostatek  zapewni, więc swój żywot i tak najczęściej  kończą w dobrobycie.


W miłości trudna, posesywna, zaborcza i mocno zazdrosna, nie może żyć bez miłości fizycznej podczas której jest  namiętna i zmysłowa. Z postawą „wszystko i natychmiast”..


Ich zawodowe ambicje są mocno okrojone. Wybierając zawód kierują się rozsądkiem, nie dla nich kreatywność i innowacyjność, dlatego wykonywane przez nich  profesje są nazbyt często spotykane i rynek pracy najczęściej już jest mocno nasycony takimi pracownikami a im z trudem przychodzi rywalizacja i walka o wyższe stanowiska. Ona wręcz unika współzawodnictwa, zdecydowanie życie prywatne bierze górę nad zawodowym.


W horoskopie klasycznym Chiński znak Świni przypisany jest dla znaku Skorpiona.